Kızların Abartılı Davranışları
www.KupavaLe.com (Arsiv Ana sayfa) => BayanLara ÖzeL (Extra Bölüm)

Konu: Kızların Abartılı Davranışları

Sayfa: [ 1 ]

meltem114 29.09.2010 19:01:49
1-yolda yürürken gereksiz bir şekilde el ele tutuşur yada kolkola girerhatta daha da abartıp sarmaş dolaş yürüdükleride görülebilir.

2 - Kızlar hiçbir zaman yalnız dışarı gezmeye çıkmazlar.Dışarıya çıktıgınız zaman dikkat edin.Yalnız bir yerlere yürüyen erkekler görmek mümkündür fakat kızlar daima anlamsız gruplar oluşturur.

3 - Kızlar tuvalete gitmeyi de toplu yapılacak bi aktivite olarak görürler.Yalnız helaya dahi gitmezler.Örneğin okulda ders arası bir kız sınıfta dolaşıyor. 'tuvalete gidiyorum gelecek varmı' Ses yok. 'Tuvalete gitcem gizeeeeeem hadi gel' Gizem hiç oralı değildir ve hatır hatır defter karıştırmaktadır.Çünkü şimdiki ders sınav olacaktır ve gizem son 5 dakikada herşeyi ögrenebileceğini düşünmektedir.Sonunda tuvalete gitmek isteyen kız partner bulamayınca tuvalete gitmekten vazgeçer!!!!

4 - İki Kız durup dururkenhiçbir olagandışı bir durum yokken her an birbirlerine sarılabilirsalya sümük öpebilir.Bu kızlar sabahtan beri zaten birliktelerdir ve birbirlerini özleme olasılıklarıda yoktur ama genede bu anlamsız davranışıda normal karşılamak gerekir.Nede olsa kızlardan bahsediyoruz.

5 - Kızların hiçbir zaman geniş bir arkadaş kitlesi olmaz.örneğin bir kızın sınıfta daima 2 bilemedin 3 tane çok samimi arkadaşı vardır.Geri kalanların çogu ile arasında çekememezlik söz konusudur ve dedikodu konularınıda genelde bu kızlar oluşturur.

6 - Kızlar duygusal olduklarını iddia ederler fakat ona saf duygularla aşık olmuş çirkin çocugun dönüp yüzüne bile bakmazlarumursamazlar bilegülüp geçerler..onların duygusallıkları sadece kendileri aşık olunca geçerlidir.

7 - Kızlar sevgililerine aşırı baglanırlar.Hayatta sevgililerinden başka bişi yoktur sanki onlar için.Devamlı telefon trafiğidialoglar.Çiftimiz 1 ayda üzerlerinde 5000 beles sms bitirirler.Telefonda o kadar çok konuşurlar ki konuşacak konu bi zamandan sonra tükenir ve ortaya şu tablo çıkar. ......(Sessizlik) Kız: ee napıyosun? (Kısa bir sohbet daha) ......(gene sessizlik) Oglan:ee napıyosun? !!!!!!!!!!!!!!!!!!

8 - Kaçınılmaz son geldi ve ayrılık yaşandı.Kızlar 1 ay kendilerine gelemeyeceklerdir ve o süre boyunca kendilerine ve çevrelerine zarar vereceklerdir.En saçma ve alakasız konuda bile ayrıldıgı sevgilisinden konu açmayı başaracaklardır.İşte eger bu kızın arkadaşıysanız bu konudan daralıp kusmamak için o dönem boyunca ondan uzak durmak ve kafanızı ferah tutmak en akıllıca harekettir.Emin olun Dost kara gün içindir lafı bu durum için söylenmemiştirhayatta çok daha kara günler vardır.Yalnız bırakın onuaglar aglar susar..

9 - Sokakta yürüyorsunuz.İki kız geliyor karşıdan.Birinin kulagında telefon.Yüzündeki aptal tebessümden anlıyorsunuz ki sevgilisiyle konuşuyor.Diger kız avanak avanak çevreye bakınıyor.İşin aslına indiğinizde telde konuşan kız çarşıya çıkmadan önce diger kızı aramış ve gezmeye çıkalım demiş.Tabi çıkmışlar fakat sevgilisi olan kız telefonu eline bi almış tüm gezi boyunca telde konuşuyor.yanındaki kızda madem tüm gün telde konuşcaktın neden beni çagırdın die içinden küfrediyor ama dışarıya belli edemiyorçünkü belli ederse bu onu kıskanıyo izlenimi verebilir.

10 - Kızların özel hayatları yoktur.Çünkü sevgilisiyle yaşadıgı olaylarıettiği kavgalarımutlu veya mutsuz tüm anlarını anne babası hariç tüm sosyal çevresi bilir.Hatta Ayşe'nin sevgilisini Ayşe'den daha iyi tanıyan bi kişi vardır.Ayşe'nin en yakın arkadaşı!

11 - Arkadaşlarınızı toplayıp biraraya gelmek istiyorsunuz.herkesi çagırdınız.Çagırdıklarınızın 10 tanesi kız.Kızların Hiçbir önemli işleri güçleri olmamasına ragmen en fazla 6-7sini biraraya getirebilirsiniz.Geri kalanlar daima bi mazeret üretip gelmezler. --Bunlar tamamen genellemedir ve her genellemenin istisnaları vardır.Lütfen bunları okuyunca savunmaya geçmeyiniz.Teşekkürler


Sayfa: [ 1 ]