Ana Sayfa Forum Yardim Arama Site Ekle Arsiv Giris Kayit

HoŞ Geldin Ziyretçi Lütfen Giriş ya da Üye OL
Ip Adresiniz: 3.231.229.89
Adınız:
Şifreniz:


Sayfa: [1] Aşağı git
Yazdır

Gönderen Konu: KupaVaLe Forum Kuralları (Okunma Sayısı 44043 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
08 Ekim 2007, 20:27:51
Yönetici
Kupa (Karizma)
*
Avatar Yok
Cinsiyet:
Bay
Üye ID:
2
Kayit Tarihi:
07 Ekim 2007, 00:41:09
Nereden:
Bulgaristan / İstanbul
Mesaj Sayisi:
9003
Rep Puani:
Rep Gücü:17926
Ruh Halim:
Deneyimleri:

Aktiflik

Deneyim

Seviye

Kötü itibar
iletisim:
Üyelik Bilgileri WWW Offline
« : 08 Ekim 2007, 20:27:51 »EN ÖNEMLİ KURALLAR;

1-BURASI ÇÖPÇATAN SİTESİ DEĞİL,SEVGİLİ ARAMA BULMA NİYETİNDE OLANLARIN KESİNLİKLE ÜYE OLMAMALARI GEREKEN BİR SİTE,BU NİYETLİ KİŞİLERİN HEMEN ANLAŞILDIĞI VE ANINDA ATILDIĞI BİR SİTE,ÇÖPÇATANLIK SARKINTILIK HEMEN MSN VER TANIŞALIMCILIĞA İZİN YOK,LÜTFEN BU KURALA UYGUN DAVRANACAKSANIZ ÜYE OLUN,TAM OLARAK BİR ARKADAŞLIK-KÜLTÜR-SOHBET-EĞLENCE FORUMUYUZ!

2-AVATAR OLARAK KİŞİ FOTOĞRAFLARI KULLANMAK YASAKTIR.BURDAKİ AMAÇ KENDİ FOTOĞRAFINIZIN YADA HERHANGİ BAŞKA BİRİNİN FOTOĞRAFININ GÜVENSİZ BİR ORTAMA YAYILMASINI ENGELLEMEKTİR.ÇÜNKÜ SİTEMİZDE SAĞ TUŞ ENGELİ YOKTUR.İSTEYEN KOPYALA YAPIŞTIR YAPABİLİR.

3-RUMUZ(NİCK) ALIRKEN KESİNLİKLE XYZ@HOTMAİL.COM ABC@HOTMAİL.COM ŞEKLİNDE ALMAYINIZ.MSN ADRESİNİZİ FORUMDA NİCK OLARAK KULLANAMAZSINIZ.ÜYELİĞİNİZ SİLİNİR.YANİ DÜZGÜN RUMUZLAR ALIN,MSN ADRESİMİ HERKES GÖRSÜN DİYE NİCKİNİZE YAZARSANIZ,ÜYELİĞİNİZ UYARISIZ SİLİNİR.

ŞİMDİ DİĞER KURALLARA GEÇEBİLİRSİNİZ;


1-SİTEMİZDE YAZILAN YAZILARDAN VE PAYLAŞIMDA BULUNULAN KONULARDAN TAMAMEN O YAZIYI YAZAN VE PAYLAŞIMDA BULUNAN ÜYEMİZ SORUMLUDUR.SİTEMİZ SORUMLULUK KABUL ETMEZ.

2-ÜYELERİMİZ YENİ BİR KONU AÇMADAN ÖNCE O KONUNUN MEVCUT OLUP OLMADIĞINI KONTROL ETMELİDİR.AYNI KONU YA DA BENZER İÇERİKLİ KONULAR TEKRAR AÇILDIĞI TAKTİRDE SİLİNECEKTİR.ÜYELERİMİZİN BU KONUDA İTİRAZ HAKKI YOKTUR.

3-SİTEMİZDEN ALINAN BİLGİLERİN VE DOSYALARIN SEBEP OLACAĞI PROBLEMLERDEN ÜYEMİZ SORUMLUDUR.SİTEMİZDEKİ PAYLAŞIMLARI KULLANMA ÖZGÜRLÜĞÜ TAMAMEN ÜYEMİZE AİTTİR.

4-SİYASET YAPMAK YASAKTIR.BU TÜR YAZI VE PAYLAŞIMLAR GÖRÜLDÜĞÜNDE DİREK SİLİNİR VE İLGİLİ ÜYE CEZALANDIRILIR

5-DİL,DİN,IRK GİBİ VİCDANİ HUSUSLARDA AYRIMCILIK YAPMAK,BU HASSAS KONULARDA TARTIŞMALARA GİRMEK VE POLEMİK YARATMAK KESİNLİKLE YASAKTIR.BU TARZ HASSAS KONULAR BURADA TARTIŞILMAMALIDIR,BURASI YERİ DEĞİLDİR.BU KURALI İHLAL EDENLER SİTEDEN UZAKLAŞTIRILIR

6-PAYLAŞIMDA BULUNULACAK KONU VE YAZILAR,İLGİLİ KONU BAŞLIKRI ALTINDA AÇILMALIDIR.AKSİ HALDE SİLİNİR YA DA TAŞINIR.ÜYELERİN BU KONUDA İTİRAZ HAKKI YOKTUR.

7-KİŞİSEL SORUNLAR,TARTIŞMALAR,ANLAŞMAZLIKLAR KESİNLİKLE ÖZEL YOLLARLA HALLEDİLMELİDİR.SİTEDE TÜM ÜYELERE AÇIK BİR ALANDA YAPILAN KİŞİSEL TARTIŞMA VE POLEMİKLER YASAKTIR.BUNA SEBEP OLAN ÜYELER CEZALANDIRILIR.AYRICA SİTEMİZDE ÖZEL MESAJ YOLUYLA TAHRİK,SALDIRGANLIK,TEHTİD GİBİ HADDİNİ AŞAN DAVRANIŞLARDA CEZALANDIRILACAKTIR.

8-YÖNETİCİLER YAZILAN HER YAZIYI VE PAYLAŞIMDA BULUNULAN HER KONUYU GÖREMEYEBİLİRLER.ÜYELERİMİZ KURAL DIŞI BİR PAYLAŞIM YA DA YAZI GÖRDÜĞÜNDE İLGİLİ YÖNETİCİLERE BİLDİRMELİDİR.

9-YÖNETİCİLER,SİTENİN İŞLEYİŞİ VE KURALLARI HAKKINDA ÜYELERİ BİLGİLENDİRMEK ZORUNDA DEĞİLDİRLER.ÜYELERİMİZ KURALLARI OKUMALI VE UYMALIDIR.

10-AYNI KİŞİNİN BİRDEN FAZLA ÜYELİK ALIP,FARKLI ÜYELİKLERİNİ KULLANARAK FARKLI BİRİYMİŞ GİBİ DAVRANMASI YASAKTIR.TAVSİYEMİZ BİR KEZ ÜYELİK ALMANIZDIR.EĞER BİR SORUN YAŞAR VE YENİ BİR ÜYELİK ALMANIZ GEREKİRSE MUTLAKA HABERİMİZ OLMALIDIR.

11-SİTEMİZDE REKLAM YASAKTIR.HERHANGİ BAŞKA BİR SİTENİN REKLAMINI YAPMAK VE KÖTÜLEMEK,BURADA BAŞKA BİR SİTENİN İYİ YA DA KÖTÜ YORUMUNU YAPMAK YASAKTIR.

12-SİTEMİZDE TÜM ÜYELER KARŞILIKLI ANLAYIŞ VE İYİ NİYET İÇİNDE OLMALIDIR.''BEN BÖYLEYİM,BENİM YAPIM BU,AGRESİFİM,TERS BİRİYİM'' GİBİ ŞEYLER BİZİ İLGİLENDİRMEMEKTEDİR.''BENİM YAPIM BÖYLE'' DİYEREK BİR ÜYENİN DİĞER ÜYELERİ TERSLEMESİ VE ANLAYIŞSIZ DAVRANMASI KÜÇÜK DÜŞÜRMESİ GİBİ DAVRANIŞLARI BİZ KABUL ETMEYİZ.EĞER BÖYLE BİRİYSENİZ SİTEMİZİ KULLANMAMANIZI TAVSİYE EDERİZ.HERZAMAN KARŞILIKLI ANLAYIŞ VE İYİ NİYETLİ OLMALISINIZ.AKSİ HALDE  CEZALANDIRILIRSINIZ.

13-SİTEDE İSYAN ETMEK,YÖNETİCİLERLE TARTIŞMAK,YÖNETİCİLERİN İSTEMEDİĞİ BİR KONUDA ISRAR ETMEK,KISACA YÖNETİCİLERE KARŞI GELMEK YASAKTIR.ÖZELLİKLE SİTE ORTASINDA Kİ İSYAN TARZI DAVRANIŞLAR CEZALANDIRILACAKTIR.EĞER BİR SIKINTI YA DA SORUN VARSA BİZE ÖZEL MESAJ YOLUYLA UŞALABİLİRSİNİZ,EĞER SERZENİŞİNİZDE HAKLIYSANIZ MUTLAKA GEREĞİNİ YAPARIZ.

14-KÜFÜR YASAKTIR.KISALTMA ŞEKLİNDE GÖNDERİLEN KÜFÜR YAZILARIDA KÜFÜR OLARAK SAYILACAKTIR.İLGİLİ ÜYE CEZALANDIRILACAKTIR.

15-ÜYELERİN BİRBİRİNE HAKARET ETMESİ VE SALDIRGAN TAVIR SERGİLEMESİ KESİNLİKLE YASAKTIR.SİZE TAVSİYEM,BİRBİRİNİZE ARTİSLİK YAPMAYIN,BU SİTE ADALET KONUSUNDA TAVİZ VERMEYECEKTİR,KİM OLURSA OLSUN HATALI KİŞİYİ CEZALANDIRIRIZ.BİRBİRİNİZE KARŞI TAVRILARINIZDA DİKKATLİ OLMAYA ÇALIŞIN,ARKADAŞLIK VE PAYLAŞIM ÖN PLANDA OLSUN.

16-BU KURALA DİKKAT;SİTEMİZ KESİNLİKLE BİR ÇÖPÇATAN SİTESİ DEĞİLDİR.BURADA TANIŞIP BİRBİRİNE ÖZEL DUYGULAR BESLEYEN ARKADAŞLARIMIZ,ÖZEL PLATFORMLARDA GÖRÜŞMELERİNE DEVAM ETMELİDİR.ÖZEL GÖRÜŞÜLMESİ GEREKEN DUYGULAR,SİTENİN ORTASINDA GÖRÜŞÜLMEMELİDİR.BURASI HERKESE AÇIK BİR SİTE.ÖZEL DUYGULAR ÖZEL ORTAMLARDA YAŞANMALIDIR.BAHSETTİĞİMİZ TARZ ÜYELERİMİZ SİTEDE BİRBİRLERİNE NORMAL ARKADAŞ GİBİ DAVRANMALIDIRLAR,EN AZINDAN ÖZEL KONULARDA FALZA İLERİ GİTMEMELİDİRLER.BURASI EGO TATMİN SİTESİ DEĞİLDİR.AŞIK OLMAYIN YADA İLİŞKİ YAŞAMAYIN DEMİYORUZ,SADECE SİTE ORTASINDA ÖZEL DUYGULARINIZI SERGİLEMEYİN YETER.BU TİPLER CEZALANDIRILACAKTIR...

17-SİTEYE ÜYE OLAN HERKES,ÜYELİK KURALLARINI KABUL ETMİŞ BULUNMAKTADIR.SONRADAN VAY BEN GÖRMEDİM VAY BEN DUYMADIM GİBİ ŞEYLER BİZİ İLGİLENDİRMEZ.

18-SİTE KURALLRI YÖNETİCİLERİN TAKDİRİNE GÖRE DEĞİŞTİRELİBİLİR VE DEĞİŞTİRİLDİĞİ ANDAN İTİBAREN GEÇERLİ SAYILIR.

19-SİTEMİZ DOSTLUK ARKADAŞLIK VE PAYLAŞIM İÇİN KURULMUŞTUR.AMAÇ DIŞI KULLANIM DURUMUNDA İLGİLİ ÜYELER CEZALANDIRILACAKTIR.

20-BELALTI MUHABBET YASAKTIR.ÜYELERİMİZ,AHLAK VE TERBİYE ÇERÇEVESİ İÇERİSİNDE PAYLAŞIMLARDA BULUNMALIDIR.AKSİ HALDE İLGİLİ ÜYE CEZALANDIRILIR.

21-ÖZELLİKLE SALDIRGANLIK,HAKARET,POLEMİK VE KAVGALAR AFFEDİLMEYECEKTİR.KİŞİSEL YADA GENEL TARTIŞMALARDA VE POLEMİKLERDE YÖNETİCİLER OLAYA EL KOYACAK VE HAKLIYI HAKSIZI BELİRLEYECEKTİR.HAKSIZ TESPİT EDİLEN ÜYEMİZ CEZALANDIRILACAKTIR.HAKLI OLAN ÜYEMİZDE DURUMA GÖRE CEZALANDIRILABİLİR.BU TAMAMEN YÖNETİCİLERİN TAKDİRİDİR.ANCAK ŞU KESİN,HAKLI KABUL EDİLECEK ÜYE ''BEN HAKLI ÇIKACAĞIM'' DİYE DÜŞÜNEREK HADDİNİ AŞMAMALIDIR,AKSİ HALDE O DİĞER ÜYEDEN DAHA AĞIR CEZALANDIRILACAKTIR.SİTEMİZDE AMAÇ,İYİ NİYET,ANLAYIŞ VE ADALETTİR.SİZE TAVSİYEMİZ,TAHRİK EDİLDİĞİNİZ,POLEMİĞE İTİLDİĞİNİZ ANDA BİLE ALTTAN ALMANIZ VE YÖNETİCİLERE İLETMENİZDİR.BİZ GEREĞİNİ MUTLAKA YAPARIZ...BU SİTEDE EN ÖNEMLİ AVANTAJINIZ ADALET OLACAKTIR GARANTİ VERİYORUZ.

22-SİTE KURALLARINI OKUDUNUZ.BU KURALLARDAN HERHANGİ BİRİNE UYMADIĞINIZ TAKTİRDE CEZALANDIRILACAKSINIZ.ÜYE OLMAYI KABUL ETTİYSENİZ VE SİTEMİZDE BULUNACAKSANIZ BU KURALLARI KABUL ETMİŞ BULUNMAKTASINIZ VE UYMAK ZORUNDASINIZ.AKSİ HALDE GEREKEN YAPILACAKTIR.

23-TÜRKİYE CUMHURİYETİ KANUNLARI' nın internet ile ilgili her maddesi sitemiz için de geçerlidir,uyulması zorunludur.

24-AYRICA LÜTFEN PAYLAŞIMLARINIZ ALINTI İSTE ALTINDA ALINTI OLDUGUNU BELİRTİNİZ...


* ÜYELİK İPTALİ YAPILMAMAKTADIR,ÜYE OLDUKTAN SONRA ÜYELİK HESABINIZI SİLDİRMEK GİBİ BİR TALEBİNİZ OLAMAZ,EĞER ÜYE OLUYORSANIZ,BU KURALIDA DİĞERLERİ GİBİ KABUL ETMİŞ SAYILIYORSUNUZ.YANİ BİZE ''ÜYELİĞİMİ SİLİN'' GİBİ İSTEKLERLE GELMEYİNİZ,SIKILDINIZ MI? CANINIZ MI İSTEMEDİ? FORUMU TERKEDER,BİRDAHA GİRİŞ YAPMAZSINIZ.


İYİ EĞLENCELER,SAYGILAR...
Konuyu Paylaş:
Google Ekle Facebook Profiline Ekle Yahoo Ekle Msn Ekle Reddit Ekle Digg Ekle Furl Ekle Del.icio.us Ekle Newsvine Ekle Technorati Ekle

« Son Düzenleme: 08 Ekim 2007, 22:32:06 Gönderen: Troyka »
Ana Sayfa Kırık Link Bildir Yardım

Logged

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor
Linki Görebilmek İçin
 üye OL veya Giriş YAP

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor
Linki Görebilmek İçin
 üye OL veya Giriş YAP
12 Ekim 2007, 22:54:49
Moderator
KupaVaLe (Kup Üye)
*

Cinsiyet:
Bay
Üye ID:
20
Kayit Tarihi:
12 Ekim 2007, 15:07:40
Nereden:
Şırnak
Mesaj Sayisi:
68
Rep Puani:
Rep Gücü:228
Ruh Halim:
Deneyimleri:

Aktiflik

Deneyim

Seviye

Kötü itibar
iletisim:
Üyelik Bilgileri Offline
« Yanıtla #1 : 12 Ekim 2007, 22:54:49 »

paylaşım için saol
Logged

H4NZ0 of The YEARS xD
04 Temmuz 2008, 06:17:49
Kupa (Co Admin)
Kupa (Başarili Üye)
*


Cinsiyet:
Bay
Üye ID:
4
Kayit Tarihi:
08 Ekim 2007, 00:41:49
Nereden:
Pyce
Mesaj Sayisi:
171
Rep Puani:
Rep Gücü:1450
Ruh Halim:
Deneyimleri:

Aktiflik

Deneyim

Seviye

Kötü itibar
iletisim:
Üyelik Bilgileri Offline
« Yanıtla #2 : 04 Temmuz 2008, 06:17:49 »

Kurallara uyalım uymayanları uyaralım...
Logged

16 Eylül 2008, 20:19:38
*Elcin
Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : 16 Eylül 2008, 20:19:38 »

tşk. ler Tongue
Logged
11 Ekim 2008, 11:42:21
Kupa (Yeni Üye)
*
Cinsiyet:
Bayan
Üye ID:
13088
Kayit Tarihi:
11 Ekim 2008, 11:40:00
Nereden:
Aksaray
Mesaj Sayisi:
1
Rep Puani:
Rep Gücü:0
Konu Aç (5 Rep):
Rep Gücü yok: 0
Ruh Halim:
Deneyimleri:

Aktiflik

Deneyim

Seviye

Kötü itibar
iletisim:
Üyelik Bilgileri Offline
« Yanıtla #4 : 11 Ekim 2008, 11:42:21 »

uyalım Wink
Logged
03 Kasım 2008, 12:27:43
Kupa (Co Admin)
Kupa (Başarili Üye)
*


Cinsiyet:
Bay
Üye ID:
4
Kayit Tarihi:
08 Ekim 2007, 00:41:49
Nereden:
Pyce
Mesaj Sayisi:
171
Rep Puani:
Rep Gücü:1450
Ruh Halim:
Deneyimleri:

Aktiflik

Deneyim

Seviye

Kötü itibar
iletisim:
Üyelik Bilgileri Offline
« Yanıtla #5 : 03 Kasım 2008, 12:27:43 »

ßariş çok zekisin yafrim Cheesy
Logged

Sayfa: [1] Yukarı git
Yazdır


Gitmek istediğiniz yer:  

Benzer Konular
Konu Başlığı Başlatan Yanıtlar Görüntülenme Son Mesaj
Mp3 Kuralları Duyuru Ve Kurallar Morski 4 15634 Son Mesaj 16 Aralık 2009, 19:43:45
Gönderen: Morski
Forum İmzaları.. KupaVaLe (Extra) Forum Avatar Ve İmza Bölümü « 1 2 » bLue 13 17372 Son Mesaj 27 Eylül 2010, 20:33:27
Gönderen: meltem114
SMF Forum Thema Temaları - Güzel Bir KupaVaLe Theme (Demo) Global v2 SMF Temaları « 1 2 » bLue 14 10833 Son Mesaj 17 Mart 2009, 14:54:31
Gönderen: sercan97
SMF Forum - Mp3 Player Eklemek En alta (KupaVaLe Mp3) SMF Mod - Hack - Eklentileri bLue 2 8456 Son Mesaj 07 Kasım 2008, 14:48:19
Gönderen: hamzayazgan
SMF Forum - SMF 1.1.6 Türkçe Dil Paketi.. SMF SürümLeri Ve Türkçe Dil PaketLeri bLue 0 4135 Son Mesaj 23 Şubat 2008, 00:03:36
Gönderen: bLue
Kızlara Ve Erkeklere Özel Forum Avatarları (KupaVaLe Farkıyla) Forum Avatar Ve İmza Bölümü bLue 3 6270 Son Mesaj 16 Ocak 2009, 08:56:32
Gönderen: Beyaz_Melek
KupaVaLe Forum bağımlısıymışım! (Extra) Geyik Ve Muhabbet (Extra) bLue 0 3625 Son Mesaj 06 Mayıs 2008, 23:33:08
Gönderen: bLue
Server kuralları Plugini CS Server Ve Plugins bLue 1 3694 Son Mesaj 16 Haziran 2010, 18:03:46
Gönderen: maskelybalo
sxe 13.0 Nosky - KupavaLe Gfx CS Hileler - Sxe Hack « 1 2 » bLue 12 17524 Son Mesaj 07 Mart 2011, 21:23:44
Gönderen: mustafa__g
Rusların en iyi Cfg lerinden (KupavaLe) CS - Cfg Ve Config « 1 2 » bLue 15 13004 Son Mesaj 10 Ekim 2011, 20:12:15
Gönderen: FIREMAN90
Thema Bilgileri (KupaVaLe V2 Özel Thema)

RSS | Arsiv | Sitemap | List | Wap | Wap2 | XML | SiteMap XML | SiteMap XML1 | urllist | XML 2 | Archive | urllist | RSS 1 | HTML

Bu Sayfa 0.167 Saniyede 27 Sorgu ile Oluşturuldu