Ana Sayfa Forum Yardim Arama Site Ekle Arsiv Giris Kayit

HoŞ Geldin Ziyretçi Lütfen Giriş ya da Üye OL
Ip Adresiniz: 18.207.238.169
Adınız:
Şifreniz:


Sayfa: [1] 2 3 ileri Aşağı git
Yazdır

Gönderen Konu: Rüya Tabirleri: Kelime Kelime A`Dan Z`Ye Kadar (Okunma Sayısı 17443 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
24 Kasım 2007, 15:34:30
Yönetici
Kupa (Karizma)
*Kisisel Mesaj:
www.KupaVaLe.com
Cinsiyet:
Bay
Üye ID:
1
Kayit Tarihi:
12 Eylül 2007, 00:00:00
Nereden:
istanbul
Mesaj Sayisi:
3060
Rep Puani:
Rep Gücü:7802
Ruh Halim:
Deneyimleri:

Aktiflik

Deneyim

Seviye

Kötü itibar
iletisim:
Üyelik Bilgileri WWW Offline
« : 24 Kasım 2007, 15:34:30 »A`İle Başlayan Rüya Tabirleri:

ABA: Rüyada abadan yapılmış bir elbise giymek, yoksul bir duruma düşülebilecek kederli ve üzüntülü bir dönem yaşanabileceğini belirtir. Renkli aba giyilmesi, hayırlı bir haber alınabileceğini, yırtık bir aba ise, yakın bir gelecekte maddi kazanç belirtir.

ABAJUR: Rüyada her ne şekilde olursa olsun abajur ile ilgili bir şey görmek, yakın gelecekte bir işten maddi bir kazanç sağlanacağını belirtir.

ABONOZ: Rüyada abonoz ağacı veya abonozdan yapılmış eşyalar görülmesi, çok inatçı ve huysuz biri ile evlilik veya iş ortaklığı yapılacağını belirtir.

ABLA: Rüyada kendi ablasını görmek, yakında iyi bir haber alacağını veya bekarsa evlenebileceğini belirtir.

ABDEST: Rüyada abdest alınırken görülmesi, o kişinin o dönem yaşadığı maddi ve manevi sıkıntılarının ortadan kalkacağını belirtir. Abdestin bozulması ise, bir dönem geçici sıkıntılar yaşıyacağını belirtir.

ABDESHANE: Rüyada bir abdesthane görülmesi, önemli bir işin veya sorunun yakında çözüleceğini belirtir.

AÇLIK: Rüyada açlık çekmek, maddi konularda kazanç sağlayacağını belirtir. Bir çocuğu, dilenciyi veya bir hayvanı doyurmak hayırlı bir iş yaparak, manevi kazanç sağlayacağını belirtir.

ACUZE: Rüyada ihtiyar ve çirkin bir kadın görmek, evlilik hayatında sıkıntıyı belirtir.

ADA: Rüyada ada görmek, bekarlar için güzel bir aşk yaşayacağını, evliler için evlilik içi maddi veya manevi sıkıntıyı belirtir. Orta yaşlılar için, iş değişikliğini de belirtebilir. Ada da gezinti, o sırada çok istediği bir işin gerçekleşmeyeceğini, ada da fırtına, üzüntü ve acı yaşanacağını belirtir. Ada da yanardağ görmek, yakınlarınızdan bir kötülük göreceğinizi, adanın batması ise, bir kız çocuğu doğacağını belirtir.

ADAM: Rüyada tanımadığı bir adam ile konuşma, yeni ve iyi bir arkadaşlığı, kavga etmek, ev içinde bir sıkıntıyı, öldürmek, eski bir düşmanlığın canlanması veya bir dedikodu yüzünden sıkıntıya düşmeyi belirtir. Adama yiyecek vermek, hafif bir sağlık bozukluğuna, bir şey almak, ciddi bir hastalığa, iyilik etmek, yakın çevrede bir sıkıntıya işaret eder. Adama para vermek, can sıkıcı bir dedikoduyu, para almak, emeğinin karşılığı çok büyük bir para kazanılacağını belirtir.

ADEM PEYGAMBER: Rüyada Adem peygamber niyetine kutsal bir kişi görmek, hayatında o dönemde olmasını istediği birçok şeyin gerçekleşeceğini belirtir.

ADLİYE BİNASI: İşlerin bozulacağı ve sıkıntı çekileceğini belirtir. Adliyede hakim görmek iyiye yorumlanır.

AĞAÇ: Rüyada meyve ağacı görmek, isteklerin gerçekleşeceğini ve maddi kazancı belirtir. Yapraksız ve kuru bir ağaç görmek, isteklerin gerçekleşmeyeceğini belirtir. Çok yapraklı ağaç ise sağlık ve mutluluk belirtir.

AĞARMAK: Saçların ağarmasını görmek, maddi kaybı belirtir. Bir kadının saçlarının ağardığını görmesi, aldatıldığını belirtir.

AĞRI: Rüyada ağrı çekmek, sağlıklı, huzur ve güven içinde yaşanacağını belirtir. Ağrının dinmesi, umulmadık ve önemli bir yardımın alınacağına işarettir. Ağrı çeken bir insan veya hayvana yardım etmek girişilen işlerde başarıya ulaşılacağını belirtir.

AHCI: Bolluk, refah ve mutluluğa işaret eder. Ayrıca beklenmedik bir yolculuğu da belirtebilir.

AHİRET: Rüyada ahrete gitmek, uzun ve yararlı bir yolculuğu belirtir. Ahrette bulunmak, tüm çabalarının karşılığını alacağını büyük bir iyilik ve mutluluğa kavuşulacağını belirtir. Ahretten kovulmak, mal, mülk bazen de can kaybına işarettir.

AHTAPOT: Rüyada ahtapot görmek, girişilecek birden fazla işte büyük başarılar elde etmeyi belirtir.

AKARSU: Rüyada herhangi bir su akıntısı görmek, maddi kazanca işarettir.

AKİK: Sağlık ve uzun bir yaşantının işaretidir.

AKREP: Rüyada akrep görmek, kötü ve ahlaksız biri ile karşılaşılacağı veya onunla bir işe girişileceğine işarettir. Akrep sokması, ağır hastalık veya ölüme işarettir. Akrep öldürmek bir kötülükten kurtulacağını belirtir.

AKTÖR: Rüyada film veya tiyatro aktörü görmek, kendisinin veya yakınının devlet veya bir kurumdan herhangi bir kazanç elde edeceğine işarettir.

AKTRİS: Rüyada aktris görmek, maddi kayba uğrayacağını gösterir.

ALEV: Rüyada harlı bir alev görmek, önceleri kötü giden bir işin sonradan düzeleceğini gösterir. Alevle bir yerinin yanması, tıbbi bir operasyona işarettir. Yangın alevi, iyi bir haberin işaretidir.

ALABALIK: Rüyada alabalık ile ilgili herhangi bir şey görmek, beklenmedik bir maddi veya manevi kazancı belirtir.

ALIŞVERİŞ: Rüyada alıveriş yapılması, kazançlı bir döneme girildiğini belirtir.

ALTIN: Rüyada altın ile ilgili herhangi bir şey görmek, maddi, manevi ve sağlık yönünden istenilen şeylerin gerçekleşeceği, çevreden iyilik ve yardım görüleceği bir döneme girildiğini gösterir.

ANAHTAR: Rüyada anahtar kaybetme, erkekler için, ev değişikliğine,kadınlar için, aile yaşantısında geçimsizliğe işarettir. Anahtar bulmak güç ve iyi bir gelecek sağlayacak bir işe başlanacağına işarettir.

ANNE: Rüyada bir kişinin annesini görmesi, iyi ve kazançlı günleri belirtir. Annesini ölü görmesi iyi bir haber veya olaya işarettir. Annesi ile dargınlık ve kavga ise, başarısızlık ve maddi kaybı işaret eder.

AŞK: Rüyada sevgilisi ile başka birisini görmek, erkek için sevgilisinin kendisine çok sadık olduğuna, kadın içinse, tehlikeli bir rakibi olduğuna işarettir.

AT: Rüyada herhangi bir şekilde at görmek, iyiye işarettir. İş hayatında yükselme, aşk hayatında iyi gelişmeler, maddi ve manevi isteklerin yerine gelmesine işarettir.

AYAKKABI: Yeni bir ayakkabı almak veya ayakkabısını kaybetmek, sıkıntılı günlerin belirtisidir. Rahat ve uygun bir ayakkabı bulup giymek, sonunda huzura kavuşulacak bir döneme işarettir.

AYNA: Rüyada aynaya bakmak, yeni bir çevre ve yeni dostlar edinmeye işarettir. Aynanın kırılması kötü bir haber alınacağını belirtir.

AYVA: Rüyada ayva görmek, kişinin içinde bulunduğu duruma göre, hastalık, hastalıktan kurtuluş, yolculuk, doğum, işte başarı ve kazancı işaret eder.

Konuyu Paylaş:
Google Ekle Facebook Profiline Ekle Yahoo Ekle Msn Ekle Reddit Ekle Digg Ekle Furl Ekle Del.icio.us Ekle Newsvine Ekle Technorati Ekle

« Son Düzenleme: 24 Kasım 2007, 15:36:32 Gönderen: Karam »
Ana Sayfa Kırık Link Bildir Yardım

Logged
24 Kasım 2007, 15:37:46
Yönetici
Kupa (Karizma)
*Kisisel Mesaj:
www.KupaVaLe.com
Cinsiyet:
Bay
Üye ID:
1
Kayit Tarihi:
12 Eylül 2007, 00:00:00
Nereden:
istanbul
Mesaj Sayisi:
3060
Rep Puani:
Rep Gücü:7802
Ruh Halim:
Deneyimleri:

Aktiflik

Deneyim

Seviye

Kötü itibar
iletisim:
Üyelik Bilgileri WWW Offline
« Yanıtla #1 : 24 Kasım 2007, 15:37:46 »

B`İle Başlayan Rüya Tabirleri:

BABA: Babasını vefat etmiş görmek, kötü bir habere işarettir. Babası tarafından sevilmek, önünde hayırlı bir yol açılacağı, sıkıntılı günlerin sona ereceğine işarettir.

BAHÇE: Bahçe görmek, çok güzel, mutlu, sağlıklı, başarılı bir döneme girildiğini, isteklerin yerine geleceğini belirtir.

BALIK: Canlı balık görmek, aşkta ve işte şansının açıldığına işaret eder. Balık yediğini görmek, mülk ve çocuk sahibi olacağına, suda balık avlamak iç açıcı bir haber duyacağına, balık sürüsü görmek yönetici durumuna gelineceğine işarettir.

BALTA: Balta görmek, sıkıntıda olunan konuda yardım geleceğini, hastalık varsa, tekrar sağlığına kavuşacağını belirtir.

BATAKLIK: Bataklıkta olduğunu görmek, sıkıntılı bir dönem geçireceğine işarettir.

BATTANİYE: Temiz battaniye veya yorgan görmek, işlerinizin yoluna gireceğini, sıhhatinizin iyi olacağına işarettir. Kirli yorgan veya battaniye çevrenizde sizi çekemiyenler var demektir. Yırtık battaniye veya yorgan, bilmeden yerine getiremediğiniz bir sözünüzden dolayı bir sevdiğinize çok zarar geleceğine işarettir.

BAVUL: Ne şekilde olursa olsun bir bavul görmek, mutlaka yolculuğa işarettir.

BAYKUŞ: Öten bir baykuş görmek, çevrenizden bazı kişilerin sizi çekemediği ve hakkınızda kötü konuştuğunu belirtir. Eğer baykuş ötmüyorsa veya canlı değilse, işinizde başarıyı belirtir.

BAYRAK: Dalgalanan bayrak görmek, şanslı bir dönemde olduğunuzu belirtir. Durgun, sarkan veya yarıya kadar çekilmiş bir bayrak, sıkıntılı olaylar yaşanacağına işarettir.

BEBEK: Yeni doğmuş bebek görülmüşse, sıkıntı veren bir dönem geçirileceği ama sonra iyi günlerin geleceğine işarettir. Oyuncak bebek, eğlenceli bir yere davet edileceğine, bebeği hediye ediyorsa, pişman olacağı bir iş yapacağına işarettir.

BEKÇİ: Bekçi görmek, kuvvet ve kudrette artışı belirtir.

BEŞİBİRYERDE: Beşibiryerde ile ilgili herhangi bir şey görmek, eline çok mal geçeceği ve maddi kazanç belirtir.

BEYAZ KÜRK: Bunun gibi görülen rüyalar iyi bir şansın ve başarının müjdecisidir.

BIÇAK: Elinde bıçak görmek, güç ve varlığın sürekli olacağına, bıçakla bir şey kesmek, eline maddi kazanç geçeceğine işarettir.

BIYIK: Bıyıklı olarak görülen kişinin, boş ve dağınık bir hayat yaşadığına işarettir. Eğer evli ise gayri meşru bir ilişki yaşadığını da belirtebilir.

BİBER: Biber yemek, yapacağı bir işten dolayı pişman olacağına işarettir.

BİLEZİK: Bilezik takmak, sevdiğinizin size çok sadık olduğuna işarettir.

BİRA: Bira içtiğini görmek, nişanlanacağına ve çok geçmeden evleneceğine işarettir.

BİSİKLET: Bir bisiklet görmek veya binmek, çok karışık bir sorunla karşılaşılacağı birtakım yanlışlar yapılacağı ancak sonuçta sorunun aşılacağına
işarettir.
BOĞA: Kızgın bir boğa görmek, kötü bir olayla karşılaşılacağına işarettir.

BONCUK: Boncuk görmek, yakın çevreden birinin kötü bir olayla karşılaşacağına işarettir.

BORAZAN: Borazan veya diğer nefesli sazları çalmak, sıkıntılı bir meselenin tatlıya bağlanmasına işarettir. Borazan sesini işitmek, mesleğinizde ilerlemeyi belirtir. Bu müzik aletlerini rüyada sadece görmek, bir yakınınızın kısa bir hastalık geçireceğine işarettir.

BOYA: Boya yapmak, çevrenizdeki insanlar üzerinde kuvvetli etkiler sağlayacağınız bir döneme girdiğinizi belirtir.

BOŞANMAK: Boşandığını gören erkekse, maddi kazanca, kadınsa evlilikte tartışmalı bir döneme işarettir.

BUĞDAY: Eve buğday alınması, geçim zorluğuna, alınan buğdayın yenilmesi ise, maddi kazanca işarettir.

BUZ: Buz görmek, gelecek iyi bir haberle sıkıntılarınızın giderileceğine ve sonrasında hayat şartlarınızın lehinize değişeceğine işarettir.

BÜLBÜL: Evlilikte ve aşkta mutluluk işaretidir.

BÜRO: Herhangi bir büro görmek, maddi kazanca işarettir.

Logged
24 Kasım 2007, 15:39:21
Yönetici
Kupa (Karizma)
*Kisisel Mesaj:
www.KupaVaLe.com
Cinsiyet:
Bay
Üye ID:
1
Kayit Tarihi:
12 Eylül 2007, 00:00:00
Nereden:
istanbul
Mesaj Sayisi:
3060
Rep Puani:
Rep Gücü:7802
Ruh Halim:
Deneyimleri:

Aktiflik

Deneyim

Seviye

Kötü itibar
iletisim:
Üyelik Bilgileri WWW Offline
« Yanıtla #2 : 24 Kasım 2007, 15:39:21 »

C`İle Başlayan Rüya Tabirleri:

CADDE: Cadde görmek hatalı bir iş yapacağına işarettir.

CADI: Cadı görmek kendisi ile ilgili olmayan bir soruna karışıp, sıkıntı çekeceğini belirtir.

CAM: Kırık bir cam görmek ufak tefek sıkıntılara, camı kendisinin kırması ise hayatında bir dönüm noktasına geldiğine
işarettir.

CAMİ: Cami veya mescit görmek işlerinde başarılı olacağına isteklerinin gerçekleşeceğine işarettir.

CANAVAR: İyi haber ve gelişmelere işarettir.

CEHENNEM: Cehennem görmek sıkıntı ve aile içi geçimsizlik belirtir.

CEVİZ: Ceviz yemek maddi kazanç belirtisidir. Ceviz toplamak mutlu bir aile yaşantısına işaret eder.

CEYLAN: Ceylan görmek önemli bir haber alınacağını belirtir.

CİNSEL İLİŞKİ: Rüya gören erkek, kendisini bir kadınla cinsel ilişkide bulunurken görürse onun isteklerine kavuşup, işinde
ilerleyeceğine işarettir. Kadın kendini bir erkekle ilişkide görürse mutsuz bir dönem geçireceği, ancak dikkatli olursa sonuçta tekrar
huzura kavuşacağına işarettir.

CÜCE: Herhangi bir şekilde cüce görmek istediklerinizin gerçekleşeceği, sıkıntılarınızın azalacağı beklenmedik
kazançların olabileceği bir döneme gireceğine işarettir.

CÜZDAN: Cüzdan bulmak büyük bir maddi veya manevi kazanca işarettir.

Logged
24 Kasım 2007, 15:40:21
Yönetici
Kupa (Karizma)
*Kisisel Mesaj:
www.KupaVaLe.com
Cinsiyet:
Bay
Üye ID:
1
Kayit Tarihi:
12 Eylül 2007, 00:00:00
Nereden:
istanbul
Mesaj Sayisi:
3060
Rep Puani:
Rep Gücü:7802
Ruh Halim:
Deneyimleri:

Aktiflik

Deneyim

Seviye

Kötü itibar
iletisim:
Üyelik Bilgileri WWW Offline
« Yanıtla #3 : 24 Kasım 2007, 15:40:21 »

Ç`İle Başlayan Rüya Tabirleri:

ÇADIR: Çadır kurmak güzel bir olayın pek yakında meydana geleceğine ve bir işin sonuçlanacağına işaret eder. Çadırdan içeri girmek ummadığınız birinden bir kötülük göreceğinizi belirtir. Çadırda uyumak sevdiğinden haber geleceğini belirtir.

ÇAKMAK: Yanan bir çakmak görülmüşse, istenilen şeylerin gerçekleşeceğine işarettir. Eğer çakmak uğraşıldığı halde yanmıyorsa, hayal kırıklığı olacak demektir.

ÇALIŞMA: Kişinin kendini çalışırken görmesi işinde başarılı olacağına işarettir .

ÇAM: Çam ağacı görülmesi isteklerinin gerçekleşeceği iyi bir döneme girdiği ve sağlık problemi varsa kısa zamanda çözüleceğine ve iyileşeceğine işarettir .

ÇAMUR: Çamur görmek bir ikaz işaretidir ve dikkatli olarak davranılması gereken olayların yaşanacağına ve halihazırda da birtakım hatalı işlerin içinde olabileceğine işarettir .

ÇAĞLAYAN: Çağlayan görmek maddi kazanç belirtir .

ÇAMAŞIR: Çamaşır görmek çok arzulanan bir şeye kavuşulacağına işarettir .

ÇAN: Çan sesi duymak durumunuzda iyiye doğru bir gelişmeyi gösterir. Eğer çan yakınınızda ise işlerinizdeki bu gelişme yakınlarınızın tavsiye ettikleri şekilde hareket ettiğinizde gerçekleşecektir .

ÇANTA: Bir çanta torba veya poşet görmek işlerinizde başarıya işarettir. Eğer bunlar yırtık veya delikse düşünmeden para yatıracağınız bir iş size para kaybettirecektir .

ÇATAL: Evinizde sakinlik ve huzurun yerleşeceğine işarettir .

ÇAY: Çay içmek iş ve aşk hayatınızda başarıya alamettir. Misafirlere çay doldurmak iyi haberler alacağınıza işarettir. Çayı devirip dökmek birtakım planlarınızın gerçekleşmiyeceğini belirtir .

ÇAYIR: İşinizdeki gelişmelerin sizi mutlu edeceği ve bu durumun sizi etrafınız için mutluluk verici bir kişi haline getireceğine işarettir .

ÇEKİÇ: Herhangi bir şekilde çekiç görmek geçici bir sıkıntı veya tasaya işarettir .

ÇEŞME: Çeşme görmek mutluluk işaretidir. Eğer çeşmeden su akıyorsa, akan su berrak ise maddi varlığa, bulanık ise maddi sıkıntıya işarettir .

ÇIPLAKLIK: Kişi kendisini çıplak olarak görürse her türlü dert ve tasadan kurtulacağına işarettir .

ÇİÇEK: Çiçek görmek iyi ve çok şanslı bir haberdir. Kurumuş bir çiçek geçici bir üzüntüyü gösterir. Çiçekçi dükkanı mutlu bir ilişkiye işarettir. Çiçek sulamak işlerinde başarılı olacağını belirtir .

ÇİLEK: Çilek yemek aşkta mutlu olunacağına işarettir .

ÇİNGENE: Bu rüyayı gören genç bir erkekse, beklenmedik bir seyahate, orta yaşta bir kimse ise para kaybına işarettir . Bekar bir kadın için bu rüya mutlu bir evliliğe, evli bir kadın ise gizli bir şeyler öğreneceğine işarettir .

ÇOCUK: Erkek çocuk görmek iyi bir habere ,kız çocuk görmek sıkıntı verici bir habere işarettir. Süt emen bir çocuk görmek sevinmeye işarettir .

ÇORAP: Çorap satın almak maddi kazanca işarettir. Hediye olarak bir çorabın verilmesi aileye ait eski bir sorunun çözülmesine işarettir. Çorabın kaçması bir çok gönül macerasının yaşanacağını belirtir .

ÇORBA: Çorba içmek maaşınızın artacağına, kendi işiniz varsa onun gelişeceğine işarettir .

ÇÖL: Ne şekilde olursa olsun çöl görmek her konuda çözüm, mutluluk ve gelişme işarettidir .

ÇÖREK: Çörek pişirmek veya yemek aşk ve evlilik hayatında mutluluk demektir .

ÇÖPÇÜ: Çöpçü olmak genç bir erkek için işinde yükselmeye, ortayaş bir erkek için işlerin bir süre kötü gideceğine işarettir. Bekar bir kadın için zengin ama iyi olmayan biri ile evlenebileceğine, evli bir kadın için evlilik dışı kötü bir ilişkiye girebileceğine işarettir .

ÇUKUR: Çukur görmek dikkatli olmanız gerektiğine, işlerinizin kötüye gidebileceğine işarettir .

ÇUVAL: Boş çuval görmek evinizde bereketsizlik ve uğursuzluk olduğunu ve bu yüzden sıkıntı çektiğinizi, doğru ve iyi şeyler yaparak bunun tekrar düzelebileceğini belirtir. Dolu çuval ise bereketi gösterir .

Logged
24 Kasım 2007, 15:41:46
Yönetici
Kupa (Karizma)
*Kisisel Mesaj:
www.KupaVaLe.com
Cinsiyet:
Bay
Üye ID:
1
Kayit Tarihi:
12 Eylül 2007, 00:00:00
Nereden:
istanbul
Mesaj Sayisi:
3060
Rep Puani:
Rep Gücü:7802
Ruh Halim:
Deneyimleri:

Aktiflik

Deneyim

Seviye

Kötü itibar
iletisim:
Üyelik Bilgileri WWW Offline
« Yanıtla #4 : 24 Kasım 2007, 15:41:46 »

D`İle Başlayan Rüya Tabirleri:

Dağ: dağ görmek kötü şans ve monoton bir iş hayatını simgeler.

Daire: Daire (şekil olarak) görmek, ailenizin gözünde önem kazanacağınız anlamına gelir.

Daktilo: Daktilo görmek, korkunç ve üzücü olayların habercisidir.

Dal: Ağaç dalı görmek kötü haberler anlamına gelir.

Dalak: Dalak görmek sıkı çalışma ve mücadelelerden sonra şansınızın yüzünüze güleceğinin simgesidir.

Dalgalar: Dalgalar görmek ev hayatınızda tutumlu olabileceğinizin işaretidir.

Davul: Davullar görmek ya da duymak düşmanlarınız tarafından başınıza bir iş açılacağı ve amaçlarınızın gerçekleşeceği ama yapmanız gerekenleri yaparsanız gerçekleşeceği anlamına gelir.

Dans: Dans etmek veya dans edenleri görmek, iş konularında ufkunuzun açılacağına ve olayları daha açık göreceğinize bir işarettir.

Dantel: Dantel yoksulluğu simgeler.

Dayı: Dayınızı görmek, tutumlu davranarak maddi konumunuzu koruyacağınızı simgeler.

Dazlak: Dazlak birini görmek, sizin için iyi olacakmış gibi görünen iş konusundaki bir değişikliğin kötü sonuçlar doğuracağının habercisidir.

Dede: Dedenizi görmek, beklediklerinizin gerçekleşeceğini simgelediği gibi, güzel bir bebeğede işaret eder.

Dedikodu: Dedikodu edildiğini görmek, utanç duyabileceğiniz bir duruma düşebileceğinizi bildirir.

Değirmen: Değirmen görmek bir dava yolu ile mücadeleyi simgeler.

Demir: Demir görmek, hayatınızda çabucak çözülmesi gereken önemli bir konuya dikkatinizi çekmek içindir.

Deniz: Deniz görmek beklenenlerin gerçekleşmesine ve hoşnutluklara işaret eder.

Denizaltı: Denizaltı görmek çok kolay elde edilen ve edilecek başarıların işaretidir.

Deprem: Deprem görmek büyük hayal kırıklıkları ve acılara işaret eder.

Dere: Bir dere görmek sonunda çabalarınızın semeresini göreceğinizi ve başarıya ulaşacağınızı simgeler.

Dev: Dev görmek, siz ve rakipleriniz arasında büyük bir mücadele olacağının habercisidir.

Develer: Develer görmek farklı prensipler ve davranışlar edinerek diğerlerini etkileyeceğiniz, ama arkadaşlarınıza bunun soğuk geleceği anlamındadır.

Diken: Dikenler görmek, acıların zevklerle karışacağını simgeler.

Dikmek: Dikiş dikmek ya da diken başka birini görmek, üzüntülerin ve ağır sorumlulukların işaretidir.

Dil: Dil görmek, duygusal ilişkilerinizde yaşadığınız sorunların yakın süre içinde çözüleceğinin işaretçisidir.

Dişçi: Dişçi görmek üzerinize aldığınız bir sorumluluğu yerine getirerek başarı elde edeceğiniz anlamına gelir.

Diz: Kendi dizinizi ya da bir başkasınınkini görmek cana yakın bir kişiyle arkadaşlık kuracağınızı ve bu kişinin size pek çok güzel süprizleri olacağını işaret eder.

Doğum: Herhangi bir canlının doğumunu görmek zevk ve kazançların sizinle olacağının işaretidir.

Dolap: Dolap görmek eğlence ve iyi şans işaretidir.

Doktor: Doktor görmek iyi sağlığa ve beklenenler gerçekleşmesine yorulur.

Domino taşları: Domino taşlarıyla oynamak, misafirperverce karşıladığınız birinin artık sizden uzaklaşacağının işaretidir.

Dondurma: Dondurmak görmek ev hayatındaki mutluluğun kaybına ve bu olayların sizi çok üzeceğine yorulur.

Domuzlar: Domuzlar görmek, çevrenizin tasvip etmediği bir evliliğin sizin için söz konusu olabileceğini haber verir.

Döşek: Döşek görmek alışılmadık mutlulukların habercisidir.

Dövme: Dövmeniz olduğunu görmek ya da başka birinin dövmesini görmek belli bir süre için hayırlı olayların içinde bulunacağınızı ve olayların istediğiniz gibi gelişeceğini müjdeler.

Dövüş: Dövüşmek veya dövüşenleri görmek, fiziksel rahatsızlıkların habercisidir.

Dudak: Dudak görmek, sağlığınızın yerinde olacağına ve diğerlerini sevindirmekten zevk alacağınıza işaret eder.

Dul: Dul birisini görmek başınız belaya girdiğinde arkadaşlarınızdan destek bulamayacağınıza işaret eder.

Duman: duman görmek yapacağınız girişimlerin amaçlarına ulaşacağını söyler.

Dut: dut görmek diğerlerinin yerinizde gözü olduğunun işaretidir.

Duvarlar: duvarlar görmek ailenizden birinin uzun ve ciddi bir hastalık dönemine gireceğini söyler.

Düet: Bir düet duymak, iyi haberler alacağınızın işaretidir.

Düğme: Düğme ya da düğmeler görmek, eğer rakipleriniz tarafından tehdit altındaysanız dostlarınızın yardım edeceğini haber verir.

Düğüm: düğüm ya da düğümler görmek, hayal kırıklıklarına ve iş konusundaki değişimlere işaret eder.

Dükkan: bir dükkan görmek ya da dükkanda bulunmak iyi haberler alacağınızın işaretidir.

Dürbün: dürbün kullanırsanız, pek yararınıza olmayan arkadaşlıklar kuracağınız düşünülür.

Düşman: bir düşmanınızı görmek, iş konusundaki bütün güçlüklerin üstesinden gelerek başarıya ulaşacağınıza yorulur.
Logged
24 Kasım 2007, 15:43:06
Yönetici
Kupa (Karizma)
*Kisisel Mesaj:
www.KupaVaLe.com
Cinsiyet:
Bay
Üye ID:
1
Kayit Tarihi:
12 Eylül 2007, 00:00:00
Nereden:
istanbul
Mesaj Sayisi:
3060
Rep Puani:
Rep Gücü:7802
Ruh Halim:
Deneyimleri:

Aktiflik

Deneyim

Seviye

Kötü itibar
iletisim:
Üyelik Bilgileri WWW Offline
« Yanıtla #5 : 24 Kasım 2007, 15:43:06 »

E`İle Başlayan Rüya Tabirleri:

ECZANE:Bir eczaneye girip, ilaç almak erkekler için yanlış suçlamaya uğrayacak demektir. Genç bir kadın için, yabancı erkeklerle dostluk etmenin zararlı olduğuna, daha yaşlı kadınlar için hafif bir rahatsızlıktan sonra iyi olacağına işarettir.

EDEBİYAT: Edebiyatla uğraşırken kendini görmek, rüyayı görenin ince ruhlu ve hassas yaradılışlı bir kişi olduğuna ve işlerinde başarıya ulaşacağına delalet eder.

ELMA: Elma görmek ne şekilde olursa olsun, talihinizin her işte yaver gideceğini ifade eder. Ağaçta elma görmek, yakında tatlı haber alacağınıza, masa üzerinde elma görmek, sosyal hayattaki nüfus ve itibarınızın gittikçe artacağına, elma yemek hazır planlarınızın başarıya ulaşacağına işaret eder, elmalı pasta veya çörek yemek, bir yarışmada derece alacağınıza, elma almak karlı bir işe para yatıracağınıza işarettir. ağaçtan düşen elmalar görmek talihinizin önünüze bir çok fırsatlar çıkartacağına ve sizin bunlardan istifade etmesini bileceğinize işarettir. Bahar açmış elma ağaçları görmek tatlı ve mutlu rüyalarınıza hiçbir şeyden ve kimseden zarar görmeyeceğinize işarettir. Bir elma ağacının altında dinlendiklerini gören sevgililer ise mutlu bir evlilik yapacaklar ve sürekli mesut yaşayacaklar demektir.

ELMAS: Elmas görenin talihi yolunda gidecek demektir, elmas gören kadın ise zengin ve kültürlü bir erkekle evlenecek, erkek ise anlayışlı, duygulu bir kadınla evlenecek demektir.

ENGEREK YILANI: Bu tür, bir hayra yorulmaz. Düşmanlarınız sizin hakkınızda bir komplo hazırlıyorlar demektir. Dikkatli davranılması gerekir.

ENGEL: Duvar, kapı, set, uçurum veya yüksek bir yer gibi aşılması, oldukça güç olan engelleri görmek; onun en büyük emel ve maksadına erişmesi demektir ki bir çok zorluklara uğrayıp en sonunda başarı kazanacağına işarettir.

ERİK: Erkek görmek, rüyayı görenin hiç ummadığı bir kişinin ihanetine uğrayacağına işarettir.

ERKEK ÇOCUK: Erkek bir çocuk görmek, güvenilir dostlara malik bulunduğunuza ve bütün hareketlerinizin herkes tarafından saygı ile karşılandığına işarettir.

ERKEK KARDEŞ: Erkek kardeş görmek çok sevinçli bir haber alacağınıza işarettir.

EROİN: Bir insanın eroin kullandığını görmesi, o rüyayı görenin son günlerde büyük bir hayal alemi içinde olduğuna işarettir.

ESANS: Esans gibi güzel kokular sürmek, yakın bir saadeti haber verir. Esans veya güzel koku almak, onu seven birisinin daima onu düşünmekte olduğunu bildirir. Bir esans veya lavanta alınıyorsa, bu da evleneceğini müjdeler. Evliler için esans; saadet ve sükse işarettir.

ESİR: Esir düştüğünü görmek, başkasının malında gözü bulunduğuna veya borcunu inkar ettiğine, yahut evlilikte mutsuz olacağına işarettir.

ESKİCİ: Eskici görmek, bir tanıdık tarafından geniş ölçüde aldatılacağına işaret sayılır.

EŞEK ARISI: Eşek arısı görmek, bir yolculuğa çıkılacağına işarettir.

EŞKİYA: Eşkiya görmek, arkanızda sizi destekleyen kişinin bu destekten yoksun bırakacağına işaret eder.

EŞYA NAKLİ: Eşya nakledildiğinin görülmesi, rüyayı görenin davranışlarını makul ölçülere indirmesi gerektiğine işarettir.

EŞEK: Eşek görmek ve binmek devlet ve izzetin ziyadeliğine, eşek etini yiyen cahil bir adamdan hayır görür. Eşeği kesmek fena bir iş görmeğe, eşekten düşmek ise zenginlikten fakirliğe işarettir.

ET: Et yemek, pek de hayırlı sayılmaz. İnsan eti yemek çok fena bir dedikodu, koyun eti hastalığı veya felaketi, kuş eti yiyenin ise muradının olacağına işarettir.

ETİKET: Etiket görmek, rüyayı görenin gösterişe fazlasıyla düşkün bir kişi olduğuna işaret eder.

ERZAK: Bol erzak görmek; bu bolluğun sonunda sıkıntı ve darlık çekileceğini, sonra da bolluğa kavuşulacağını haber verir.

EVLAT: Kız çocuğunu görmek; işlerinin iyi gideceğine, annenin kız çocuğunu görmesi; darlığa düşecekleri şeklinde yorumlanır.

EVLENMEK: Evlenen zengin olur. Birisi rüyayı göreni öpse muradına ereceğine, bir kadınla buluşması büyük bir zattan faydalanacağına, bir kızla buluşması ise; muradına ereceğini haber verir.

EVLİYA: melek, evliya gibi kutsi varlıklar görmek her zaman için iyi bir işarettir. Büyük saadet ve refahın yaklaştığını müjdeler.

EVRAK: Genç bir erkeğin , senet veya evrak imzalaması; derin bir üzüntüye veya lüzumsuz yere mektup yazmasına, büro şefi veya amir bulunan bir kimsenin bu rüyayı görmesi güvenilmeyen bir memur olduğuna, bir eve taşınmaya ve bu evden memnun olmayacağına; senet veya evrak lekeli ise, bir tuzak hazırlandığına işarettir.

EV YAPMAK: İnsanın ev yapması, vaktinin hoş geçmesine, toprakla uğraşmaya, eline mal geçeceğine; evini camdan yapılmış görmek, düşman tuzağına uğrayacağına işaret eder.

EFLATUN: Eflatun rengin görülmesi pek hayra yorulmaz, genellikle bir rahatsızlık habercisi sayılır.

EJDERHA: Ejderha veya buna benzer korkunç bir hayvan görmek, düşmanının hakkından gelebileceğine işarettir.

EKMEK: Ekmek görmek hayra yorulur. Çünkü ekmek, mukaddes bir nesnedir. Rüyasında ekmek gören çok yakında arzusuna erişecek, işlerinde başarıya ulaşacak, bolluk ve berekete kavuşacak demektir. Çeşitli ekmeklere göre yorumları şöyledir.

Buğday ekmeği: Sürüncemede kalmış olan bazı önemli işler yoluna girecek demektir.
Çavdar ekmeği: İçinde bulunan ruh sıkıntısından kurtuluş yolunun açılacağına işarettir.
Yufka ekmeği: Büyük bir sevince işarettir.
Arpa ekmeği: Kazançta umulmadık bir miktarda artış olacak demektir.
Darı ekmeği: Bir miktar sıkıntıdan sonra feraha erişileceğine işarettir.
Nohut ekmeği: Gelirde azalma fakat sağlık durumunda düzelmeye işaret sayılır.
Ekmek kesmek: Bir işi sonuçlandırmak anlamına gelir.
Ekmek kabuğu kesmek: Çok güç bir meseleyi halletmek şeklinde yorumlanır.

EKŞİ: Ekşi bir şey yenildiğinin görülmesi acı bir haber alınacağına işaret sayılır.

ELBİSE ASKISI: Elbise askısı görmek, bekar kızlar için "kısmet", delikanlılar için ise sıkıntı şeklinde yorumlanır.

ELBİSE SİLMEK: Elbise silmek, kötü bir haber alınacağına işaret sayılır.

EL: Güzel eller görmek, bir sanat kolunda başarı kazanacağınıza işarettir; kuvvetli ve kudretli eller, o rüyayı görenin siyaset, spor veya endüstri alanında başarı kazanacağına ve büyük mevkilere ulaşacağına işarettir; görülen eller, o rüyayı gören şahsı itham ediyorsa, rüyayı gören bir müddet evvel incitmiş olduğu hakiki bir dostuyla uzlaşmaya, barışmaya bakmalıdır; görülen el takdirkar bir ifadeyle ve rüyayı gören şahsa doğru işaretler yapıyorsa, rüyayı gören şu veya bu şekilde şan ve şerefe ulaşacak veya çalıştığı firma, yahut patronu tarafından takdir ve terfi görecek demektir.

ELBİSE: Eski elbiseler görmek, rüyayı görenin daima bolluk içinde olacağına, gayet şık pahalı elbiseler görmek ise, o rüyayı görenin dış görünüşüne çok fazla değer verdiğine ve bu huyunu tashih etmesi gerektiğine, zira bu huyun kendisine çok ciddi bir hata işlemeğe sürüklüyeceğine alamettir; elbise veya kumaş satın almak, dostlarınıza birçok yeni elbise satmak, son zamanlarda yaptığınız yatırımların, size ufak bir kazanç sağlayacağına işarettir; fakirlere veya hayır cemiyetlerine elbise dağıtmak, o rüyayı gören şahsın, çok zaman evvel işlemiş ve çoktan unutmuş olduğu bir iyiliğin mükafatını çok yakında göreceğine işaret sayılır.

ELDİVEN: Eldiven giydiğini gören şahsın seçkin birtakım şahsiyetlerin çevrelerinde daima mümtaz bir yer işgal edeceğine işarettir; yeni bir eldiveni ilk defa giymek, o şahsın ücreti hayli yüksek yeni bir işin başına getirileceğine alamettir; yırtık veya kirli eldiven görmek, pek hayra alamet sayılmaz ve yine başkasına ait eldivenleri almak, yerde bulmak veya eldiveni yanlış ele giymek de iyiye alamet değildir.

ENKAZ: Herhangi bir çeşit enkaz görmek, hayra alamet değildir. O rüyayı gören şahsın yapacağı yatırımlarda çok daha ihtiyatlı davranması gerektiğine dair bir ikazdır.

ELEK: Elek görenin hakkında en yakın arkadaşları dedikodu yapacaklardır.

ELEKTRİKÇİ: Elektrikçi görmek, kısa süre içinde karlı bir işe gireceğine işaret eder.
Logged
24 Kasım 2007, 15:43:48
Yönetici
Kupa (Karizma)
*Kisisel Mesaj:
www.KupaVaLe.com
Cinsiyet:
Bay
Üye ID:
1
Kayit Tarihi:
12 Eylül 2007, 00:00:00
Nereden:
istanbul
Mesaj Sayisi:
3060
Rep Puani:
Rep Gücü:7802
Ruh Halim:
Deneyimleri:

Aktiflik

Deneyim

Seviye

Kötü itibar
iletisim:
Üyelik Bilgileri WWW Offline
« Yanıtla #6 : 24 Kasım 2007, 15:43:48 »

F`İle Başlayan Rüya Tabirleri:

FABRİKA: İnsanın, kendisini bir fabrikada çalışırken görmesi; "genç bir erkek için, başkalarının teşvik ve tahriki ile yapacağı işte pişman olacağını, genç bir kadın için; hediye olarak bir giyim eşyası alacağını ve pek hoşuna gideceğini, yaşlı bir insan için üzerine düştüğü bir işin iyi bir sonuca ulaşacağına işaret eder.

FABRİKATÖR: Bir fabrikatör görülmesi yeni bir iş girişiminde bulunulacağına işaret eder.

FAHİŞE: Bir fahişe görmek, şansınızın büyük ölçüde açılacağına ve sizin herkes tarafından sevilen bir kişi olacağınıza işaret eder.

FAİZ
Faiz vermek: İstemeyerek günaha girileceğine,

Faizle para almak: Birisi tarafından kandırılacağınıza işaret eder.

FAKİR: Dilenen bir fakir görmek, asil davranışlarınızla herkesin gönlünü kazanacağınıza işaret eder.

FALCI: Falcı görmek, ufak tefek sıkıntılarınızı kısa süre içinde atlatarak feraha ulaşacağınıza işaret eder.

FANİLA: Fanila görmek karlı bir ticari girişimde bulunacağınıza, ancak bir kalp acısının da sizi beklediğine işaret sayılır.

FARE: Fare gizli bir düşmana işaret eder. Ölü fare, rüya sahibinin çok haşin ve hain bir düşmanı olduğuna bütün hareketlerini takip ederek ilk fırsatta onu yere vurmaya çalışacağına işarettir.

FALA BAKMAK: Falcı görmek herhangi bir şeye inanılmaya, şüphelerden çekilmeye veya bilim için kendisine uymaya hakim bir kimseye işaret eder. Falcı batıl, hoş şeylerle aldanan ve aldatan, nefsine hakim olamayan, yalan söyleyen kimsedir. Rüyada kendisinin falcı olduğunu görmek; bu rüya bütün halk için hayırlıdır. Kahinlerin kendi tabirleriyle konuştuğunu görmesi, bu rüyayı gören kimsenin, dünyada boş şeylerle uğraşmasına, gurura ve aldanmasına işarettir.

FASULYE: Fasulyeler görmek kötü şans ve kader anlamına gelir. Riskli işlere atılmadan önce iyi düşünün.

FERİBOT: Feribot görmek bulunduğunuz sosyal ortam içinde bazı hatalar yapacağınızı, ve eğer bu hatalarınız dolayısıyla özür dilemez ve gönül almazsanız arkadaşlarınızı kaybedebileceğinizi söyler.

FIÇI: Fıçı görmek size çok yakın birileri hakkında çok önemli bir karar almaya zorlacağınız anlamına gelir.

FINDIK: Fındıklar görmek, sosyal ve finansal konumunuza zarar verecek bazı tartışmalara girebileceğinizin habercisidir.

FIRTINA: Bir fırtınanın ortasında kaldıysanız, daha iyi bir gelecek sizi bekliyor demektir.

FİL: Fil görmek hayra yorulur ve keyfinizin yerine geleceğini simgeler.

FOTOĞRAF: Fotoğraflar görmek, hiç beklenmedik bir yerden gelecek bir yardımı alacağınız şeklinde tabir edilir.

FÜZE: Füze ya da roket görmek hayra yorulur, ve büyük servetleri simgeler.
Logged
24 Kasım 2007, 15:45:20
Yönetici
Kupa (Karizma)
*Kisisel Mesaj:
www.KupaVaLe.com
Cinsiyet:
Bay
Üye ID:
1
Kayit Tarihi:
12 Eylül 2007, 00:00:00
Nereden:
istanbul
Mesaj Sayisi:
3060
Rep Puani:
Rep Gücü:7802
Ruh Halim:
Deneyimleri:

Aktiflik

Deneyim

Seviye

Kötü itibar
iletisim:
Üyelik Bilgileri WWW Offline
« Yanıtla #7 : 24 Kasım 2007, 15:45:20 »

G`İle Başlayan Rüya Tabirleri:

GAM: Kendisini gamlı bir durumda gören kimse ertesi gün eğlenceli ve uzun dakikalar geçirecek demektir.

GARAJ: Garaj görmek, yakında gelecek olan serveti ve itibarı bildirir. Garajda çalışıyorsa, gelirini çoğaltmak için kendisine iyi bir fırsatın çıkacağını müjdeler.

GALİBİYET: Kendisini herhangi bir spor karşılaşmasında galip görmüş olan kimse ertesi gün bir iş teşebbüsünde mağlup olacak demektir.

GARSON: Bir garsonun dostlarınızdan biri olarak karşınıza çıkması; ailenizden zor duruma düşen birisinin yardımına çağrılacağınıza işarettir.

GAZETE: Gazete okuyan, yakında umulmadık ve çok ilgileneceği bir olayla karşılaşacak demektir.

GAMZE: Gamzeli birisini gören kişinin ertesi gün işleri iyi gidecek, memursa terfi edecek, işçi ise zam alacak, öğrenci ise derslerinden iyi puanlar alacak demektir.

GANGSTER: Gangster gören bir kimsenin hayatının ve geleceğinin güven altında olduğuna işarettir.

GANİMET: Kendisini bir savaş sonunda ganimet almış olarak gören kimsenin başından talihsiz bir aşk macerası geçecek ve bu nedenle uzun yıllar üzüntü çekecek demektir.

GAR: Gar gören kimse, çok yakında uzun zamandan beri arzulamakta olduğu seyahate çıkacak demektir.

GARDİYAN: Bir gardiyan görmek, rüyayı gören kişinin elinden bir kaza çıkacağına işarettir.

GARDIROP: Bir gardırop gören kişinin yıllardır kurduğu hayaller bir anda gerçekleşecek demektir.

GAZİNO: Bir gazinoda oturarak eğlendiğini görmek, tüm çabalara rağmen ruh sağlığının bir türlü sağlanamayacağı şeklinde yorumlanır.

GAZOZ: Gazoz şişesi görmek, çok kısa bir zaman içinde beklenmedik, umulmadık bir haberle karşılaşmaya işarettir. Gazoz içmekse para kaybı biçiminde yorumlanır.

GEBE: Kadınlar için kendi veya başkasını hamile görmek günah ve suç işleyeceğine; kızlar için kendi hakkında yapılacak dedikodulara işarettir.

GECE: Bu rüya sıkıntı ve tasayla yorumlanır.

GEMİ: Gemi görmek, tasa, hastalık ve mali sıkıntıdan kurtuluşa işarettir. Geminin karaya oturması, o kimsenin arsız ve namussuz olmasına, dininde ayrılık göstereceğine işarettir. Gemi içinde birşey görmesi, onun servet sahibi olmasına; bekarsa evlenmeye işarettir. geminin batması görmek iyi ve karlı bir işe başlanacağı şeklinde yorumlanır. Gemi batarken düdük sesi işitilmişse kar çok fazla olacak demektir.

GENERAL: General görmek hayra yorumlanır. general şan, şeref ve itibar demektir.

GEOMETRİK ŞEKİLLER: Üçgen, beşgen gibi geometrik şekiller gören kişinin çok yakında başına üzücü bir olay gelecek ve bu olayın nedeni rüyayı görenin bizzat kendisi olacak demektir.

GERGEDAN: Gergedan görmek, sosyal çevrenizde son derece nüfuslu bir insan olacağınızı gösterir.

GERDEK: Gerdeğe girildiğinin görülmesi, sonu gözyaşı ile bitecek bir olayın başlangıcı demektir.

GEYİK: Geyik görmek, çok güzel bir rüya olarak yorumlanır. Genç bir erkek görmüşse, kendisini mutlu edecek bir maceraya atılacağını; memur ise terfi edeceğini; genç bir kız için arzularının gerçekleşeceğine işarettir. geyik avlamak hayırlı bir işaret sayılmaz.

GİRDAP: Girdap görmek, pek yakında bir tehlikeye maruz kalınacak demektir.

GİŞE: Bir sinema veya tiyatro gişesinde kendisini gören kimse hayalperest bir kimsedir. Bu hayallerini kısıtlaması gerekmektedir.

GİTAR: Gitar çalmak, artistik kabiliyetlerinizin bulunduğuna işarettir. gitar sesi duymak, postadan çoktandır beklediğiniz bir haberin geleceğine işarettir.

GÖÇ: Göç etmek dinin yasak saydığı şeylerden kaçınmakla yorumlanır.

GÖK GÜRLEMESİ: Gök gürültüsünün sesini duymak, bir felaketin yaklaştığına ve önceden tedbirli hareket edilirse bu tehlikenin önlenebileceğine işarettir.

GÖL: Göle girmek onun hile ile aldatılacağına işarettir.

GÖMLEK: Gömlek her ne şekilde görülürse görülsün, onun çok yakında refaha kavuşacağını haber verir. Gömlek yırtıksa onun çok yakında büyük bir servete kavuşacağını gösterir.

GÖZYAŞI: Görülen gözyaşı kaygı ve kederle yorumlanır.

GÜL: Gül görmek, çok iyi bir şekilde yorumlanır. Birisinin gül toplaması, vaktinin hoş geçeceğine, muradına ereceğine, çok hayırlı haberler alıp sevineceğine işarettir. Gül herkese para ve saadeti müjdeler. Aşık bir kadın gül görmüşse sevdiğiyle birleşir.

GÜLMEK: Uykudan sabahleyin gülerek uyanmak bol para ve saadetin geleceğini müjdeler. Bir şakaya gülmek sevince, mala ve zenginliğe kavuşacaktır.

GÜMÜŞ: Paraya çevrilmiş gümüş görmek, güzel bir kadınla beraberliğe işarettir.

GÜNDÜZ: Gündüz olduğunu görmek onun her türlü kaygı ve tasadan kurtuluşuna; güzel bir eşe, sevimli bir evlada işarettir.

GÜNEŞ: Güneş görmek, erkek çocuğunun doğmasına; bir kadının güneşi taşıması onun evlenmesine işarettir.

GÜRÜLTÜ: Uykuda bir takım kişilerin gürültüsünü duymak, fakat neler söylediklerini anlamamak genç bir erkek için iyice anlamadan kabul etmemesi gereken bir teklif alacağına; orta yaşta ise imzalaması için verilen her raporu çok iyi incelemesi gerektiğine, aksi takdirde hareketinin tehlikeli olacağına işarettir.
Logged
24 Kasım 2007, 15:46:01
Yönetici
Kupa (Karizma)
*Kisisel Mesaj:
www.KupaVaLe.com
Cinsiyet:
Bay
Üye ID:
1
Kayit Tarihi:
12 Eylül 2007, 00:00:00
Nereden:
istanbul
Mesaj Sayisi:
3060
Rep Puani:
Rep Gücü:7802
Ruh Halim:
Deneyimleri:

Aktiflik

Deneyim

Seviye

Kötü itibar
iletisim:
Üyelik Bilgileri WWW Offline
« Yanıtla #8 : 24 Kasım 2007, 15:46:01 »

H`İle Başlayan Rüya Tabirleri:

HABER: Güzel haberlerin, mutluluğun ve şansın habercisidir. Kötü haber ise uğursuzluğa işaret sayılır.

HALI: Zenginliğin ve bolluğun simgesidir. Zengin arkadaşlar edineceğiniz anlamına da gelir. Eğer bir halı üzerinde yürüdüğünüzü gördüyseniz, çok zengin ve mutlu olacaksınız.

HAMİLELİK: Hamile olduğunu görmek, mutsuz bir evlilik hayatı demektir. Rüyayı gören gerçek hayatta da hamileyse; bu, sorunsuz bir hamilelik dönemi geçirecek, sağlıklı bir çocuk dünyaya getireceksiniz anlamındadır.

HANÇER: Düşmanlarınız olduğu anlamına gelir.

HAMAM: Bir hamam gördüyseniz, bu, sağlık için bulunduğunuz ortam ve kişilerden bir süreliğine uzaklaşacağınız anlamına gelir. Yeni arkadaşlıklar olarak da yorumlanabilir.

HAP: Pek çok sorumluluk üstlenecek, fakat gerektiği kadar ödüllendirilmeyeceğinizin işaretidir.

HAPİS: Bazı sorunlardan kurtulup sonunda mutlu olacağınız anlamına gelir.

HAPİSHANE: Uğursuzluk ve mutsuzluk demektir. Layık olmadığını düşündüğünüz bir kişiye bazı haklar vermeniz istenecek. Mantıklı düşünün ve bu konuda daha doğru kararlar vermeye çalışın. Hapishaneden birinin çıktığını görmek ise mutluluğun işaretidir.

HARABE: Harabe görmek pek iyi yorumlanmaz. Sevgililer arasında tartışmalara, hatta ayrılığa bile yorumlanır.

HAREM: Eğer rüyanızda bir harem kurduğunuzu görürseniz, boş işler için zaman harcayacaksınız demektir. Bir kadın kendini cariye olarak görürse, yasa dışı zevkler almaya ve evli erkeklerle birlikte olmaya yatkın olacak demektir.

HAŞERELER: Hastalık ve sıkıntılı bir durumu yansıtır. Bu durumdan kurtulmanız başarı getirecektir. Eğer kurtulmayı başaramazsanız bir hastalık haberi alabilirsiniz.

HAVA: Hava açık ve güneşliyse, şansınız artacak demektir. Hava parçalı bulutluysa duygusal hayatınızda başarılı olacaksınız. Eğer hava kapalı ve iç karartıcıysa, şanssızlık ve hastalık peşinizdedir.

HAVUÇ: Zengin ve sağlıklı bir yaşamın simgesidir. Havuç yemek, iyi kalpli bir insanla erken yaşta evlilik yapacağınızı haber verir.

HAYVANLAR: Bir sürü hayvan görmek, aşıklar için çok güzel bir anlam taşır çünkü bu rüya yakında gerçekleşecek olan bir düğünün habercisidir.

HAYVAN SESLERİ DUYMAK: Tavuk gıdaklaması ani bir ölüme ve hastalıklara yorulur. Eşek anırması, bir haber ya da bir armağan alacağınızı haber verir. Koyun, kuzu melemesi ise, işinizle ilgili yeni bir atama ya da sorumluluk alacağınız anlamı taşır.

HAYVAN UZUVLARI GÖRMEK: Görülen hayvan burnu, yeni ve tehlikeli bir devrenin başladığına işarettir. Kuş kanatları görmek, seyahatte olan bir sevdiğiniz için endişe duyduğunuza işarettir. Tavuk, horoz, kaz, ördek vb. kümes hayvanlarının kanatlarını görmek ise, tüm sıkıntıları aşacağınızın müjdecisidir. Hayvan kuyruğu kesmek ya da koparmak, talihsiz bir durumla karşılaşmak şeklinde yorumlanır. Yüzülmüş bir hayvan postu ya da hayvan postundan bir şey görmek, karlı bir iş alacağınıza işarettir.

HEDİYE: Birinden hediye almak; hayatınızda çok şanslı ve mutlu olacağınız anlamındadır.

HEMŞİRE: Büyük bir sorununuzu çözebilmeniz için, başkalarının yardımına ve tavsiyelerine ihtiyacınız olacagına isarettir.

HIRS: Hırslı olmak, sağlık, para ve şansın habercisidir.

HIRSIZ: Bazı düşmanlarınız var. Eviniz soyulursa, bazı problemler yaşadıktan sonra amacınıza ulaşacaksınız. Bir hırsız olduğunuzu görürseniz, işleriniz alt üst olacak. Eğer hırsızı kovalıyor ve sonunda onu yakalıyorsanız, düşmanlarınıza karşı galip geleceksiniz.

HİNDİ: Rüyada hindi görmek, iş yaşamındaki büyük kazançlara işarettir. Bir hindiyi yiyorsanız, bu, güzel olayların müjdesini verir. Bir av hayvanı gibi hindiyi avladığınızı görmek ise, haksız yoldan elde edilen bir servet demektir.

HİZMETÇİ: Sıkıntılı günlerden sonra,maddi olarak rahata kavuşmak anlamına gelir.

HOROZ: Öten bir horoz görmek, yakında evleneceğinizi haber verir. Horoz dövüşü görmek ise, aile içinde bazı huzursuzluklardan dolayı taşınacağınız anlamına gelir. Ayrıca rakiplerinizle de tartışacaksınız. Horoz aynı zamanda şöhret ve başarıya da işaret eder. Sabah vakti horoz sesi duymak, güzellikle olarak yorumlanır.

HUBUBAT: Hububat görmek çok hayırlıdır. Hububat; bolluk,şans ve zenginliğin simgesidir.

HURMA: Hurma görmek veya yemek bolluk ve bereketin işaretidir.

HÜCRE: Önemli bir karar almanız gerekecek.
Logged
24 Kasım 2007, 15:46:41
Yönetici
Kupa (Karizma)
*Kisisel Mesaj:
www.KupaVaLe.com
Cinsiyet:
Bay
Üye ID:
1
Kayit Tarihi:
12 Eylül 2007, 00:00:00
Nereden:
istanbul
Mesaj Sayisi:
3060
Rep Puani:
Rep Gücü:7802
Ruh Halim:
Deneyimleri:

Aktiflik

Deneyim

Seviye

Kötü itibar
iletisim:
Üyelik Bilgileri WWW Offline
« Yanıtla #9 : 24 Kasım 2007, 15:46:41 »

J`İle Başlayan Rüya Tabirleri:

JAGUAR: Güney Amerika’da yaşayan pars cinsinden bu hayvanı görmek, bir uğur, bir müjde işaretidir.

JALUZİ: Perdelik jaluzi görmek, çok yakında hayırlı bir haberin alınacağına ya da bir hastalıktan kurtuluş yolunun bulunacağına işaret olarak kabul edilir.

JAMBON: Jambon görmek ya da jambon yenildiğini görmek zenginlik işareti olarak kabul edilse de bu tesfir batılı rüya yorumcularına aittir. Doğulu müslüman rüya tabircileri, böylesine rüyaları genellikle pek hayra yorumlamaz, uğursuzluk olarak kabul ederler.

JANDARMA: Jandarma gören kişiyi, çok yakın zamanda büyük bazı uğraşlar bekliyor demektir. Ancak, böylesine bir rüyayı gören kişi uğraşlarının sonunda kesin bir başarıya ulaşacaktır.

JANT: Otomobil jantı gören kişi, arzuladığı geziye çıkamayacak demektir.

JAPON: Japon gören bir kimse, eğer bekar ise, hayatını sadık birisi ile birleştirecek demektir. Rüyayı gören evli ise, bu da hayra yorulur.

JAPON GÜLÜ: Japon gülü görmek, büyük bir seyahatin habercisi olarak yorumlanır.

JELATİN: Jelatin görmek, hiç umulmadık bir kişiden ihanet görüleceğine işarettir.

JENERATÖR: Bir kişinin rüyasında jeneratör görmesi, o rüyayı gören kişinin mesleğinde umulmadık bir anda ve umulmadık bir olay nedeniyle yükseleceğine işaret eder. Rüyayı gören kadınsa erkek evlat sahibi olacak demektir.

JARTİYER: Rüyada jartiyerini düşürmek veya kaybetmek, günlük hayatınızda ufak tefek dertleriniz olacağına ve hafif çapta bazı hayal kırgınlıklarına uğrayacağınıza işarettir.

JET: Jet uçağı gören kimse, çok kısa zamanda bir işte kıskanılacak bir başarıya ulaşacak demektir.

JETON: Jeton görmek, iyi para kazanılacağına işarettir.

JİLET: Jilet görmek, uzun zamandan beri sürüncemede olan bir işin iyi sonla biteceğine işaret eder.

JÜPİTER: Jüpiter gören, çalışma gücünü kaybedecek ve bir hastalığa yakalanacak demektir.

JÜRİ: Jüri görmek, çok yakında kalabalık bir törenin olacağına ve bu törende kendisinin ön mevkide bulunacağına işarettir.
Logged
Sayfa: [1] 2 3 ileri Yukarı git
Yazdır


Gitmek istediğiniz yer:  

Benzer Konular
Konu Başlığı Başlatan Yanıtlar Görüntülenme Son Mesaj
kelime türetme Flash ve Forum Oyunları H4NZ0 4 7438 Son Mesaj 04 Temmuz 2009, 11:31:54
Gönderen: H4NZ0
Seni Beklediqim Kadar Aşk GeneL Tweety 2 4444 Son Mesaj 13 Mayıs 2008, 13:50:37
Gönderen: ..:.cicikiz::..
Rüya Süresi, Rüya Ne Kadar Sürer.. Rüyalar bLue 0 3734 Son Mesaj 16 Kasım 2007, 20:29:12
Gönderen: bLue
Rüya Tabirleri ve Rüya Yorumları Rehberi Rüya Tabirleri bLue 1 3903 Son Mesaj 26 Eylül 2008, 17:04:37
Gönderen: Praetorian
Şifreli kelime Bilmeceler ve Zeka Soruları bLue 4 7873 Son Mesaj 31 Mart 2009, 19:16:35
Gönderen: asakura55
Sonuna kadar okuyun :d Geyik Ve Muhabbet (Extra) kurtalanekspres 0 1798 Son Mesaj 30 Mart 2009, 21:58:56
Gönderen: kurtalanekspres
Thema Bilgileri (KupaVaLe V2 Özel Thema)

RSS | Arsiv | Sitemap | List | Wap | Wap2 | XML | SiteMap XML | SiteMap XML1 | urllist | XML 2 | Archive | urllist | RSS 1 | HTML

Bu Sayfa 0.264 Saniyede 28 Sorgu ile Oluşturuldu